O firmie

 

 

Zajmujemy się profesjonalną windykacją należności od przeszło 10 lat. W ciągu tego czasu odzyskaliśmy ponad 40 mln złotych dla naszych klientów. Z naszej pomocy skorzystało już 300 osób., przy czym grono zadowolonych klientów stale się powiększa. Działamy na terenie całego kraju oferując pomoc i fachowe doradztwo. Udzielamy porad dotyczących zabezpieczenia roszczeń naszych klientów, a także rozwiązujemy problemy z płynnością finansową. Nie wymagamy żadnych wpłat pieniężnych. Nasze wynagrodzenie to prowizja od odzyskanych długów.

Dzięki temu klient może liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony. Zatrudniamy wyłącznie wysokokwalifikowanych specjalistów, posiadających doświadczenie w branży. Dążymy do tego, by jak najszybciej odzyskać należności dla naszych klientów. Również do ich dyspozycji przydzielamy opiekuna, który udziela potrzebnych informacji na temat sprawy oraz dba o jej prawidłowy przebieg. Każda sprawa jest dla nas priorytetowa, a samo podejście do klienta ma indywidualny charakter.

Mamy nadzieję, że nasza oferta spełni Twoje wymagania i dołączysz do naszych klientów. Wybierz nasze usługi windykacyjne w Warszawie – zapraszamy!

NAPISZ DO NAS